BC Zaporozhye - Kharkivski Sokoly Tahminler
Maç tahminleri
16/11/2025
BC Zaporozhye
Kharkivski Sokoly
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.11.2025 18:41
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Zaporozhye | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 5 | 4 | 729:711 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Kharkivski Sokoly | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 7 | 2 | 727:672 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Olivol Mundial-Larre Borges Montevideo
Bahis ipuçları
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BC Zaporozhye 'si
6 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı BC Zaporozhye 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Kharkivski Sokoly 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi BC Zaporozhye 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı BC Zaporozhye 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Kharkivski Sokoly 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların BC Zaporozhye 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kharkivski Sokoly 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Kharkivski Sokoly 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BC Zaporozhye 'si
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Kharkivski Sokoly 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Kharkivski Sokoly 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların BC Zaporozhye 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların BC Zaporozhye 'si galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kharkivski Sokoly 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.11.2025 18:41